קורסים אונליין

אנחנו מלמדים עצמאים ובעלי עסקים איך להקים עסק עצמאי מצליח לטווח ארוך

הקורסים שלנו:

01

הבסיס לעצמאות כלכלית ומקצועית

איך ליצור מותג מנצח

קורס קצר ולעניין שילמד אתכם איך ליצור מותג מצליח ברשת, ויהווה את הבסיס להקמת העסק שלכם. הידע שתרכשו והכלים שתיצרו במהלך הקורס יאפשרו לכם להשיק את המוצר/שירות שלכם ולהשיג לקוחות בקלות וביעילות.

בקורס נלמד:

הקורס מיועד ל:

02

נקודת הזינוק לעצמאות כלכלית ומקצועית

איך ליצור את דף המכירה המושלם

קורס ממוקד ומותאם אישית שילמד אתכם איך ליצור את דף המכירה המושלם למוצר/שירות שלך, ויהווה את הבסיס להקמת העסק שלכם.

בקורס נלמד:

הקורס מיועד ל:

03

עצמאות כלכלית ומקצועית לטווח ארוך

איך להקים עסק מצליח לטווח ארוך

קורס מקיף שילמד אתכם כיצד ליצור עסק יציב, בטוח, גמיש ודינאמי. זה הזמן שלכם לבנות עסק חדש או לשנות ולשדרג עסק קיים. זה הרגע בו אתם מפסיקים לדחות את החלומות שלכם ומתחילים לעשות כל מה שנדרש כדי ליצור עסק המשרת אתכם ואת המטרות שלכם בחיים.

בקורס נלמד:

הקורס מיועד ל:

קצת עלינו...

StingVid Academy הוקמה לעזור לכם, עצמאים ובעלי עסקים, ליצור עסק יציב, בטוח, גמיש ודינאמי בתקופה של חוסר וודאות. יצרנו קורסים מותאמים המלמדים איך לבנות עסק חדש מאפס או לשפר, לשנות ולשדרג עסק קיים. זו ההזדמנות שלכם לשחרר את החסמים, המגבלות – כל מה שעצר אתכם עד עכשיו לעשות משהו שאתם אוהבים. זה הרגע בו אתם מפסיקים לדחות את החלומות שלכם ומתחילים לעשות כל מה שנדרש כדי ליצור עסק המשרת אתכם ואת המטרות שלכם בחיים.

ב10 השנים האחרונות מאז שהקמנו את StingVid עברנו הרבה… הצלחות לצד כשלונות, החלטות נכונות ולא נכונות, שיאים ורגעי שפל. הקורסים בStingVid Academy נוצרו על בסיס הידע שרכשנו כדי לעזור לכם להימנע מכל המלכודות, כל הבורות וכל המכשולים בדרך להצלחה ארוכת טווח. במהלך שנים אלו אספנו אסטרטגיות, טכניקות, כלים, טקטיקות ותובנות, שאיפשרו לנו ליצור קורסים מותאמים לעצמאים ובעלי עסקים המעוניינים לבנות עסק אונליין מנצח. גם אם אין לכם ניסיון מקצועי, ביטחון, כיוון או רעיון ראשוני לעסק שלכם – אל תוותרו. בחרו את הקורס שיתאים את הכישורים והתשוקה לנישה הנישה המיוחדת שלכם, ויאפשר לכם לעשות את מה שאתם הכי אוהבים לשנים רבות.

הרשמה מוקדמת

מלאו את הפרטים שלכם וכנסו לרשימת המתנה לקורס שבחרתם. אנו נדאג לעדכן אתכם על מועד הפתיחה של הקורס הנבחר