קורסים אונליין

אנחנו מלמדים עצמאים ובעלי עסקים איך להקים עסק עצמאי מצליח לטווח ארוך

01

הדרך לעצמאות כלכלית ומקצועית​

עסק מצליח לטווח ארוך

קורס מקיף שילמד אתכם כיצד ליצור עסק יציב, בטוח, גמיש ודינאמי. זה הזמן שלכם לבנות עסק חדש או לשנות ולשדרג עסק קיים. זה הרגע בו אתם מפסיקים לדחות את החלומות שלכם ומתחילים לעשות כל מה שנדרש כדי ליצור עסק המשרת אתכם ואת המטרות שלכם בחיים.

בקורס נלמד:

הקורס מיועד ל:

02

הבסיס לעצמאות כלכלית ומקצועית

מותג מנצח

קורס קצר ולעניין שילמד אתכם איך ליצור מותג מצליח ברשת, ויהווה את הבסיס להקמת העסק שלכם. הידע שתרכשו והכלים שתיצרו במהלך הקורס יאפשרו לכם להשיק את המוצר/שירות שלכם ולהשיג לקוחות בקלות וביעילות.

בקורס נלמד:

הקורס מיועד ל:

03

נקודת הזינוק לעצמאות כלכלית ומקצועית

דף המכירה המושלם

קורס ממוקד ומותאם אישית שילמד אתכם איך ליצור את דף המכירה המושלם למוצר/שירות שלך, ויהווה את הבסיס להקמת העסק שלכם.

בקורס נלמד:

הקורס מיועד ל:

קצת עלינו...

StingVid Academy הוקמה לעזור לכם, עצמאים ובעלי עסקים, ליצור עסק יציב, בטוח, גמיש ודינאמי בתקופה של חוסר וודאות. יצרנו קורסים מותאמים המלמדים איך לבנות עסק חדש מאפס או לשפר, לשנות ולשדרג עסק קיים. זו ההזדמנות שלכם לשחרר את החסמים, המגבלות – כל מה שעצר אתכם עד עכשיו לעשות משהו שאתם אוהבים. זה הרגע בו אתם מפסיקים לדחות את החלומות שלכם ומתחילים לעשות כל מה שנדרש כדי ליצור עסק המשרת אתכם ואת המטרות שלכם בחיים.

ב10 השנים האחרונות מאז שהקמנו את StingVid עברנו הרבה… הצלחות לצד כשלונות, החלטות נכונות ולא נכונות, שיאים ורגעי שפל. הקורסים בStingVid Academy נוצרו על בסיס הידע שרכשנו כדי לעזור לכם להימנע מכל המלכודות, כל הבורות וכל המכשולים בדרך להצלחה ארוכת טווח. במהלך שנים אלו אספנו אסטרטגיות, טכניקות, כלים, טקטיקות ותובנות, שאיפשרו לנו ליצור קורסים מותאמים לעצמאים ובעלי עסקים המעוניינים לבנות עסק אונליין מנצח. גם אם אין לכם ניסיון מקצועי, ביטחון, כיוון או רעיון ראשוני לעסק שלכם – אל תוותרו. בחרו את הקורס שיתאים את הכישורים והתשוקה לנישה הנישה המיוחדת שלכם, ויאפשר לכם לעשות את מה שאתם הכי אוהבים לשנים רבות.

המדריך שלכם

אהלן,

שמי ירון. בשנת 2011 נטשתי עבודה בהייטק כשכיר כדי לעשות משהו טיפשי לחלוטין.

החלטתי להקים עסק עצמאי חדש בניגוד לעצות של (כמעט) כל החברים הקרובים והמשפחה. הייתי לכוד וממש לא מרוצה בעבודה, שהייתה אמורה להיות "עבודת החלומות" שלי. ביליתי את רוב זמני בעבודה מלחיצה ולא מעניינת, ללא שום שליטה על הזמן שלי. מה הטעם ב"משרה חלומית" אם לא יכולתי לבלות את רוב זמני עם האנשים האהובים עלי?

אז… כמה חודשים לפני המעבר לעצמאות, ביליתי כל רגע פנוי בבניית העסק הצדדי שלי. 

10 שנים חלפו מאז שהקמתי את העסק שלי לעיצוב ושיווק דיגיטלי. הצלחות, כישלונות, עליות וירידות. למדתי המון ושכללתי את הכישורים שלי בהתאם. בשנים האחרונות אני עוזר לעצמאים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים להשיק את העסקים העצמאים שלהם ולשווק אותם בהצלחה.

לי לא היתה מפת דרכים בתחילת הדרך, מישהו או משהו שינחו אותי, שלב אחר שלב, בדרך להצלחה. החלטתי ליצור קורסים דיגיטליים, שילמדו איך להקים, לנהל ולשווק עסק עצמאי יציב לטווח ארוך ולהימנע מכל הטעויות בתחילת הדרך. התחילו ללמוד, צפו בסרטונים, תרגלו היטב את החומר ובצעו את המשימות. אני אהיה כאן לכל שאלה ובקשה ואעזור לכם להגיע ליעד הנכסף: עסק עצמאי מצליח לטווח ארוך.

ברוכים הבאים לStingVid Academy. בהצלחה. 

ירון קסלר

הרשמה מוקדמת

מלאו את הפרטים שלכם וכנסו לרשימת המתנה לקורס שבחרתם. אנו נדאג לעדכן אתכם על מועד הפתיחה של הקורס הנבחר

דילוג לתוכן