הדרך לעצמאות כלכלית ומקצועית

למדו איך להקים עסק עצמאי מצליח לטווח ארוך

04

מודולים היוצרים מפת דרכים תהליך בניית העסק

זיהוי כישורים ומיומנויות מותאמים לתחום שבחרתם, בחירת הנישה הספציפית לכם ולעסק, שיווק וקידום העסק ובניית אתר, שיהווה את הבסיס להקמת העסק שלכם. הקורס נבנה באופן שיתאים לכל מי שרוצה להפוך לפרילנסר, ולהקים עסק בתחום בו הוא אוהב לעסוק.

13

שיעורי וידאו ממוקדים ואפקטיביים

רכישת אסטרטגיות, טכניקות וכלים שימושיים, שיעזרו לכם בתחילת התהליך. אין צורך בניסיון וידע מקצועי, כיוון או רעיון ראשוני לעסק שלכם. 

התכנים זמינים בכל מקום, מכל מכשיר, לזמן בלתי מוגבל

כל התכנים, הקיימים והעתידיים, פתוחים וזמינים לכם לכל החיים. אנו דואגים לעדכן ולהוסיף תכנים חדשים חדשים באופן עקבי בהתאם למשובים של התלמידים ולשינויים במגזר העסקי. 

המדריך שלכם

אהלן,

שמי ירון. בשנת 2011 נטשתי עבודה בהייטק כשכיר כדי לעשות משהו טיפשי לחלוטין.

החלטתי להקים עסק עצמאי חדש בניגוד לעצות של (כמעט) כל החברים הקרובים והמשפחה. הייתי לכוד וממש לא מרוצה בעבודה, שהייתה אמורה להיות "עבודת החלומות" שלי. ביליתי את רוב זמני בעבודה מלחיצה ולא מעניינת, ללא שום שליטה על הזמן שלי. מה הטעם ב"משרה חלומית" אם לא יכולתי לבלות את רוב זמני עם האנשים האהובים עלי?

אז… כמה חודשים לפני המעבר לעצמאות, ביליתי כל רגע פנוי בבניית העסק הצדדי שלי. 

10 שנים חלפו מאז שהקמתי את העסק שלי לעיצוב ושיווק דיגיטלי. הצלחות, כישלונות, עליות וירידות. למדתי המון ושכללתי את הכישורים שלי בהתאם. בשנים האחרונות אני עוזר לעצמאים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים להשיק את העסקים העצמאים שלהם ולשווק אותם בהצלחה.

לי לא היתה מפת דרכים בתחילת הדרך, מישהו או משהו שינחו אותי, שלב אחר שלב, בדרך להצלחה. החלטתי ליצור קורסים דיגיטליים, שילמדו איך להקים, לנהל ולשווק עסק עצמאי יציב לטווח ארוך ולהימנע מכל הטעויות בתחילת הדרך. התחילו ללמוד, צפו בסרטונים, תרגלו היטב את החומר ובצעו את המשימות. אני אהיה כאן לכל שאלה ובקשה ואעזור לכם להגיע ליעד הנכסף: עסק עצמאי מצליח לטווח ארוך.

ברוכים הבאים לStingVid Academy. בהצלחה. 

ירון קסלר

מה לומדים בקורס?

אילו כישורים ומיומנויות חיוניים להצלחת העסק שלך? נלמד מה הם כישורים קשים ומה הם כישורים רכים ונזהה את הכישורים החיוניים להצלחת העסק שלך. בעל עסק חייב כישורים ספציפיים כדי לדעת לשאול את השאלות הנכונות, לבנות מערכות יחסים עם לקוחות, לקבל את העבודה ולשמור על הלקוחות לטווח ארוך.

מה זה בעצם נישה? למה להתרכז בנישה מסוימת אחת? איך בוחרים בנישה המתאימה לי? נלמד גם איך לזהות את קהל היעד של הנישה שלכם ולהפוך למומחים בנישה שלכם.

לימוד שיטות שיווק ראשוניות להשגת לקוחות. בחירה בשיטות המתאימות לכישורים שלכם, לנישה בה בחרתם ולסוג העסק שלכם.

עיצוב אתר מותאם לעסק שלכם על פלטפורמת וורדפרס בעזרת בונה האתרים הפופולרי בעולם – אלמנטור. 

קצת עלינו...

StingVid Academy הוקמה לעזור לכם, עצמאים ובעלי עסקים, ליצור עסק יציב, בטוח, גמיש ודינאמי בתקופה של חוסר וודאות. יצרנו קורסים מותאמים המלמדים איך לבנות עסק חדש מאפס או לשפר, לשנות ולשדרג עסק קיים. זו ההזדמנות שלכם לשחרר את החסמים, המגבלות – כל מה שעצר אתכם עד עכשיו לעשות משהו שאתם אוהבים. זה הרגע בו אתם מפסיקים לדחות את החלומות שלכם ומתחילים לעשות כל מה שנדרש כדי ליצור עסק המשרת אתכם ואת המטרות שלכם בחיים.

ב10 השנים האחרונות מאז שהקמנו את StingVid עברנו הרבה… הצלחות לצד כשלונות, החלטות נכונות ולא נכונות, שיאים ורגעי שפל. הקורסים בStingVid Academy נוצרו על בסיס הידע שרכשנו כדי לעזור לכם להימנע מכל המלכודות, כל הבורות וכל המכשולים בדרך להצלחה ארוכת טווח. במהלך שנים אלו אספנו אסטרטגיות, טכניקות, כלים, טקטיקות ותובנות, שאיפשרו לנו ליצור קורסים מותאמים לעצמאים ובעלי עסקים המעוניינים לבנות עסק אונליין מנצח. גם אם אין לכם ניסיון מקצועי, ביטחון, כיוון או רעיון ראשוני לעסק שלכם – אל תוותרו. בחרו את הקורס שיתאים את הכישורים והתשוקה לנישה הנישה המיוחדת שלכם, ויאפשר לכם לעשות את מה שאתם הכי אוהבים לשנים רבות.

שאלות ותשובות

עצמאים המעוניינים להקים עסק חדש ברשת, בעלי עסקים המעוניינים למתג, לשווק ולקדם את העסק באופן מקצועי ויעיל, אנשים המעוניינים ללמוד איך ליצור אתר מקצועי במהירות ושכירים המעוניינים להרוויח מהצד ללא השקעה כספית רצינית.

תכננתי את הקורס לכל מי שרוצה להיות עצמאי, ללא צורך בניסיון קודם. הגישה שלי היא לבנות אותך ואת העסק שלך מהיסוד. גם אם אינכם יודעים היכן להתחיל, רמת הביטחון שלכם נמוכה ואתם קצרים בזמן – לא לוותר! הדברים החשובים ביותר הם נכונות, רצון ותשוקה לעשות שינוי בחייכם כדי לעשות משהו שאתם אוהבים. 
מודולים 1-3 נועדו למצוא את הכישורים המיומנויות שלכם המתאימים לנישה בה תבחרו. לאט לאט תתחילו לשים לב לעלייה בביטחון ככל שתתקדמו בקורס ותבצעו את המשימות. במודול 4 כבר תעצבו אתר משלכם לעסק ללא ניסיון או ידע מוקדם.
אין לכם זמן? זו ההתנגדות מספר 1 שאנחנו שומעים מכולם. לא צריך יותר מכמה שעות בשבוע כדי להתקדם. אם אתם עדיין מאמינים שאין לכם זמן להתחייב לשינוי בחייכם אז אולי אינכם מתאים לקורס (או ליזמות ועצמאות, לצורך העניין).

כן. המודול האחרון מלמד בפרטי פרטים איך ליצור אתר לעסק שלך על פלטפורמת וורדפרס בעזרת אלמנטור, בונה האתרים הפופולרי בעולם. 

באפשרותכם לשלם בתשלום אחד על כל הקורס או בשלושה תשלומים חודשיים בכרטיס אשראי או דרך פייפאל. תקבלו מייל עם כל הפרטים מיד עם אישור התשלום.

אני ממליץ לכם להקדיש לפחות 6 – 4 שעות בשבוע. זה כולל צפייה בתכני הקורס, ביצוע המשימות, והכי חשוב – יישום מה שלמדתם בעסק. להתחיל לשווק, לשלוח הודעות דוא"ל, להתקשר ללידים ולקוחות פוטנציאליים, לעבוד על האתר – לעשות כל מה שצריך להצלחת העסק כדי לראות תוצאות כבר בהתחלה.
עם זאת, אם אתם ממש עסוקים ויכולים להקדיש זמן מינימלי בלבד לקורס, זה בסדר. תהיה לכם גישה לכל החיים לקורס, וגם אם אינכם יכולים להשקיע זמן בכל שבוע במודול, תוכלו לחזור אליו כשיהיה לכם זמן. זה באמת תלוי בכם.

כן. אתם מקבלים גישה מיידית לכל התכנים והמקורות. תוכלו ללמוד בקצב שלכם ולהתחיל ללמוד במודול המתאים לכם.

בהחלט! תקבלו גישה לכל התכנים  שיתווספו לקורס לאורך זמן. המשוב והשאלות שלכם לאורך כל הקורס יעזרו לעצב וליצור חומר עתידי, אליו תהיה לכם גישה תמיד.

השקיעו בעתיד שלכם

700 ₪

490 ₪

לרגל השקת הקורס קבלו 30% הנחה על המחיר המלא + גישה לכל החיים לקורס. אנו דואגים לעדכן את תכני הקורס בהתאם למשובי התלמידים ולשינויים בתחום. 

צרו קשר

דילוג לתוכן